Video

E bën nënën të përlotet, aktori i dhuron një shtëpi të re (VIDEO)

Dwayne Johnsonin do ta dëshironte çdo nënë për djalin e saj. Aktori i famshëm, të cilin ne të gjithë e perceptojmë si një njeri të fortë, në fakt është shumë emocional dhe i kujdesshëm sidomos kur bëhet fjalë për të dashurit e tij. Ai është babai i dy vajzave që i lejon të bëjnë çdo […]

Video

Videoja qesharake, që u shikua nga miliona njerëz

Një klient që ishte futur në një butik për të blerë atlete, kishte vënë në pozitë të palakmueshme punonjësin. Klienti kishte kërkuar një palë atlete, të cilat pasi i mbathi deshi t’i provojë nëse janë të përshtatshme – duke i dhënë një vrap të shkurtër brenda lokalit. Por, ky veprim i tij e bëri punonjësin […]

Video

Edi Rama: What the f… mjaft e trajtuat Kosovën si shtet jo i plotë (VIDEO)

Në fjalën e tij në mbledhjen e dy qeverive shqiptare, kryeministri Edi Rama ka thënë se Kosova është shtet i plotë. Ai ka përmendur dialogun me Serbinë, për të cilin thotë se Kosova po tregohet gjithnjë e sinqertë karshi dialogut. “Kosova është shtet i plotë . Dialog i cili nuk është gjithmonë i drejtpërdrejtë dhe […]

Video

Ermali e pyet a ke dashnore, Ramush Haradinaj e befason me përgjigjen (VIDEO)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ishte i ftuari i radhës sot në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan. Drejtuesi i emisionit Ermal Mamaqi nisi intervistën me kryeministrin me një pyetjet tejet të sikletshme. “A keni dashnore”? Kjo ishte pyetja që që moderatori i drejtoi Haradinajt, i cili nuk nguroi të përgjigjej duke thënë po. […]

Video

Noizy dhe Dafina Zeqiri kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpërfolur “A don Love” (VIDEO)

Dy këngëtarët e njohur shqiptarë, Noizy dhe Dafina Zeqiri, kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpërfolur. “A don Love?” titullohet kënga që ka bashkuar këngëtarët. Për tekstin janë kujdesur vetë këngëtarët, ndërsa për muzikën “BledBeats”.

Video

Vogëlushi vizatoi diçka në asfalt që emocionoi të gjithë (Video)

Kjo video inspiruese që vjen nga India, do t’ju bëjë që ta vlerësoni më shumë dashurinë e nënës tuaj – dhe privilegjin e të pasurit një nënë. Ky është një film i shkurtër i emëruar “Chalk”, i cili u incizua në Indi. Regjisori i këtij filmi ishte inspiruar nga një rast që kishte ndodhur në […]