Muzik

Irkenc Hyka ft Mimoza Shkodra – Valla (Official Video)

Publikohet bashkëpunimi i Mimoza Shkodrës me Irkenc Hykën.

Është publikuar bashkëpunimi i parë mes Mimoza Shkodrës me Irkenc Hykën.

Projekti i punuar nga Irkenci dhe JoJo me tekst nga Gent Fatali, quhet “Valla”.

Për klipin është përkujdesur produksioni MAX nga Shqipëria.