Sport

Mohamed Salah shënon gol kundër Bournemouthit dhe feston si Xherdan Shaqiri (VIDEO)

Liverpooli e ka shënuar edhe golin e tretë në ndeshjen kundër Bournemouthit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Wanda Metropolitano, në kuadër të Premierligës.

Në minutën e 48-të të ndeshjes, sulmuesi egjiptian, Mohamed Salah e shfrytëzoi një pasim të mirë nga Roberto Firmino për ta dërguar Liverpoolin në epërsi me rezultat 3:0.