Muzik

Sinan Vllasaliu – Jeta lamsh (VIDEO)

Sinan Vllasaliu sapo ka publikuar projektin e tij të ri. Sinan Vllasaliu ka lansuar këngën e re me titull “Jeta lamsh”, të cilën e solli të shoqëruar edhe me videoklip.

Për tekstin e kësaj kënge u kujdes Ghulo, ndërsa muizkën dhe orkestrimin e ka bërë Wirusi, ndërsa është prodhuar nga Emracom.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Sinan Vllasaliu me titull “Jeta lamsh”, që është e zhanrit baladë.