Muzik

Taulant Bajraliu – Erdha Veq Për Ty (VIDEO)

Këngëtari Taulant Bajraliu ka publikuar këngën e tij më të re.

Kënga e cila është shoqëruar dhe me një videoklip, quhet ‘Erdha veq për ty’, e që të cilën mund ta dëgjoni në kanalin e tij në Youtube.