Lajme

Vjedhje si në filma në Londër, ngjarja filmohet nga shqiptarët (Video)

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje në një argjendari në Londër, ku hajnat shkojnë me motoçikleta dhe të armatosur.

Njëri nga g’rabitësit madje shihet me një th’ikë të gjatë në dorë derisa hyn tek Argjentaria “Amir” në Londër dhe tenton t’i sulmoj kalimtarët e rastit.

Sipas dy videove të dërguara nga lexuesit e “Zërit”, e gjithë ngjarja është filmuar nga disa shqiptarë që jetojnë në kryeqytetin anglez.

Më poshtë mund t’ shihni videot ekskluzive të g’rabitjes.