Muzik

Vogëlushi mahnit jurinë dhe publikun me këngën e Celine Dion (Video)

Vogëlushi ka treguar talentin e tij  duke i magjepsur të gjithë të pranishmit, të cilët e duartrokitën pa fund. Ai kendoi kengen e famshme te Celine Dion – My heart will go on.

Vetëm pas disa sekondave juria reagoi duke e shtypur butonin.