Sport

Vorskla Poltava dhe Arsenal – Drejtpërdrejt (LIVE)

Arsenali ka punë të vështirë në udhëtim te Vorskla në përpjekje për të vazhduar ecurinë e mirë në Europa League.

Topçinjtë kanë siguruar tashmë një vend ne fazën tjetër, kurse Vorskla ka nevojë për të fituar për të qenë në pozitë për t’u kualifikuar tutje.

Arsenali nuk ka asnjë humbje këtë sezon në Europa League. As Granit Xhaka as Shkodran Mustafi nuk performojnë nga minuta e parë në këtë takim.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN